2020-2030 PLĀNOTĀJS

Sāc ar vienu un organiski pārej pie kaut kā cita

Šis nav tikai plānotājs – tas ir arī aicinājums veidot jaunus plānošanas paradumus! Izdari kādu darbu un UZREIZ to ieraksti kā izdarāmu nākamajā gadā. Arī, kad izgatavo kādu jaunu dokumentu (pasi, bankas karti), uzreiz piefiksē beigu termiņu attiecīgā gada lappusē! Lai iekārtotu un pilnvērtīgi izmantotu 2020-2030 PLĀNOTĀJU, vienu vakaru Tev būs jāapsēžas pie rakstāmgalda un savā plānotājā cītīgi jāsaraksta SEV AKTUĀLĀS pozīcijas no PLĀNOJAMO LIETU ŠPIKERA.

Piekrītu, iesākumā tas prasīs diezgan daudz laika, drudžainu rakšanos pa dokumentu un atmiņas atvilktnītēm, bet vēlāk sapratīsi, ka tas bija to vērts! Jo nākamā gada 1.janvārī atvērsi plānotāju un Tev priekšā jau būs svarīgākie gada darbi, plāni un pieturpunkti! Un, pierakstot lietas no piedāvātā saraksta, prātā atausīs vēl citi izdarāmie darbi!

Ģimenes grāmata
Vai atceries, cik mēnešu vecumā Tavs mazulis sāka staigāt? Izmanto šo plānotāju kā ĢIMENES GRĀMATU, kurā pieraksti visu, kas noticis ar Tevi un Taviem mīļajiem šajā desmitgadē. Ar gadiem sapratīsi, ka šis būs kļuvis par ļoti vērtīgu un mīļu ģimenes svarīgāko notikumu krājumu!

Sajūtu dienasgrāmata
Vai kādreiz bērnībā rakstīji savas izjūtas un dzīves notikumus slepenajā dienasgrāmatā ar mazu zeltītu atslēdziņu? 2020-2030 plānotājs var kļūt par Tavu pārdomu, atziņu un sajūtu glabātuvi! Tāpat tas var kļūt arī par Kāzu plānotāju, kas vēlāk pārtaps par Gaidību dienasgrāmatu… un pēc tam par Mazuļa pirmā dzīves gadiņa grāmatu… 3 atsevišķu grāmatu vietā – VIENA!

Dabas / dārza grāmata
Pieraksti laikapstākļu vērojumus, atzīmē pirmo sniegu un pirmās zemenes, apraksti, vai šis bija bagāts ogu un sēņu gads, vai Jāņos lija - nelija, vai Ziemassvētki bija balti… Izmanto 2020-2030 plānotāju kā bloknotu, kur pieraksti sava dārza un siltumnīcas ražu un uzskaiti pārsteigumus, ko šogad sagādājusi puķu dobe un augļu dārzs.

Prognožu grāmata
Interesējies par ezotēriku un slepenām zināšanām? Reizēm zīlē sev pati vai dodies pie šīs jomas speciālistiem? Daudz kas no izzīlētā un pateiktā aizķeras prātā, bet liela daļa aizmirstas. Varbūt ir vērts šādai informācijai iekārtot atsevišķu grāmatu? Pieraksti savas zīlēšanas prognozes vai speciālistu pastāstīto! Vēlāk arī pārskati prognozes un izvērtē, kas no tā piepildījies, kas ne.

Finanšu plānotājs
Kad laicīgi esi kam ieplānojusi un atlikusi naudiņu, kad esi sastrukturējusi un sadalījusi lielākos pirkumus pa mēnešiem, kad pieraksti visus ienākumus un izdevumus un spēj sekot līdzi savai naudas plūsmai, tas aiztaupa tik daudz uztraukumu un stresa! 2020-2030 plānotājā iekļauto Eizenhauera matricu katra gada sākumā izmanto arī kā savu finanšu plānošanas rīku. Šo matricu vari izveidot gan gadam kopumā, gan ikmēneša izdevumiem.

Plānojamo lietu špikeris

Neizgudro riteni – ņem talkā gatavās idejas!
Spied uz attēla un lejupielādē PDF failu.