Esmu radoša personība, kam patīk izmēģināt jaunas lietas! Ieraudzīju šo plānotāju un nodomāju: beidzot! Beidzot konceptuāli jauns ilgtermiņa plānošanas risinājums! Jo dzīve jau nesākas 1. janvārī vai 1. septembrī. Dzīve pa īstam var sākties jebkurā dienā, kad to izlem un sāc kalt nākotnes plānus!

Plānošana ir nozīmīga mana ikdienas sastāvdaļa, un cenšos daudz pierakstīt telefonā, uz lapiņām, datorā, galvā, pie ģimenes ziņojuma dēļa, lai izdarītu visu svarīgo un piefiksētu spožākās idejas. Pamatā visu plānoju īstermiņā, taču reizēm kā zibens no skaidrām debesīm prātā rodas arī lielās lietas. Un kur tās pierakstīt? Šajā jomā mans palīgs tagad būs desmitgades plānotājs!

SANDRA GRIGORJEVA, sabiedrisko attiecību speciāliste ar desmit gadu pieredzi, korporatīva žurnāla redaktore, trīs bērnu mamma

Vispār esmu liela Latvijā radītu plānotāju fane! Katru gadu apzinīgi iegādājos jaunu plānotāju, kurš beigās tā arī paliek nepierakstīts, ar izmantotām vien dažām lapām. Kad man bija gods vienai no pirmajām turēt šo plānotāju savās rokās un iepazīties ar tā saturu, sapratu, ka tas ir manējais! Jo šis plānotājs neuzliek pienākumu rakstīt katru dienu un mudina domāt daudz tālāk un plašāk!

ANETE BĀRIŅA, dēla un dvīņu meitiņu mamma, vadītājas vietniece starptautiskā uzņēmumā, rokdarbu dienasgrāmatas R.adītprieks autore

Līdz šim izmantoju laika vērošanas grāmatu, ko savulaik izdeva Jumava, un tajā pierakstīju ne tikai laikapstākļus, bet arī citas svarīgākās mājsaimniecības lietas. Lai gan tā bija paredzēta vienam gadam, tajā veicu ierakstus par vairākiem gadiem, jo man ir interesanti salīdzināt  laika apstākļus,  dārza darbu veikšanas laikus,  iegūto ražu un dažādas mājsaimniecības izmaksas pa gadiem.

Kad dāvanā saņēmu  šo plānotāju, biju iepriecināta, jo sapratu, ka tagad man būs iespēja pierakstīt visu vienkopus un pēc tam pārskatīt desmit gadu periodā!  Tagad mani pieraksti būs sakārtoti pa mēnešiem un gadiem vienā grāmatā un nevajadzēs glabāt  vairākas atsevišķas klades.

LAIMDOTA MELNE, projektu vadītāja, zemes lietu speciāliste